MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2014

Miłośnicy gry w popularnego ping-ponga spotkali się 28 marca w Zespole Szkół w Różankach by zmierzyć się w Międzyświetlicowym Turnieju Tenisa Stołowego. Kolejna edycja, zapoczątkowana przez byłego dzielnicowego Bogdana Prokopiuka, tradycyjnie cieszyła się dużą popularnością. Przepustką do finałowej fazy były turnieje eliminacyjne w posczególnych swietlicach, które wyłoniły najlepszych graczy. Mecze rozgrywane były w czterech kategoriach: szkoły podstawowe kl. IV-VI, szkoły gimnazjalne, szkoły średnie i po raz pierwszy osobna kategoria dziewcząt (tzw. open). Ostatecznie w swoich kategoriach najlepiej zagrali:

Kat. I - szkoły podstawowe kl. IV-VI

1. Grzegorz Grzeszczykowski z Wojcieszyc
  2. Filip Wiech z Rybakowa
  3. Wiktor Szyliński z Rybakowa

Kat II - szkoły gimnazjalne

1. Bartek Poźniak z Santocka
  2. Kuba Kasprowicz z Łośna
  3. Kacper Lalakz Wojcieszyc

Kat III - szkoły średnie

1. Piotrek Lalak z Wojcieszyc
  2. Mateusz Chrząstek z Rybakowa
  3. Damian Kolasiński z Kłodawy

Kat IV - Open - dziewczęta

1. Magda Włodarczyk z Rybakowa
  2. Laura Pawlikowska z Różanek Szklarni
  3. Ola Stefanowska z Kłodawy

Nad sprawnym przebiegem całości turnieju czuwał Andrzej Górski – gł. sędzia zawodów wraz z pracownikami i uczniami Zespołu Szkół w Różankach, którzy sędziowali poszczególne mecze.

Nagrody ufundowali:
Anna Mołodciak - Wójt Gminy Kłodawa - puchary dla najlepszych trzech uczestników we wszystkich kategoriach,
Katarzyna Chmiel - Radna Rady Gminy Kłodawa - nagrody rzeczowe za pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach,
Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - rakietki do tenisa stołowego dla wszystkich uczestników turnieju,
GOK - nagrody rzeczowy dla najlepszych trzech uczestników we wszystkich kategoriach.