TERNO W KŁODAWIE

teatr muzyczny terno 20201028 1607234846

W minioną sobotę, wspólnie z artystami Teatru Muzycznego Terno, przenieśliśmy się w świat niezwykle barwnej kultury cygańskiej. Spotkanie odbyło się w plenerze. Na skwerze przy scenie letniej stanął wóz cygański, pojawiły się kolorowe chusty oraz rozpalono ognisko. Te wszystkie elementy stworzyły klimat "taboru cygańskiego" charakterystycznego dla dawnego życia kultury Romów.

Koncert był także okazją, by w Kłodawie gdzie mieszka założyciel i kierownik zespołu Terno Edward Dębicki, raz jeszcze złożyć gratulację z okazji 65-lecia działalności artystycznej i estradowej. Kosz rozmaitości oraz kwiaty zostały wręczone od władz Gminy Kłodawa na czele z wójtem Anną Mołodciak, gratulacje w imieniu kłodawskiego klubu seniora złożyła także jego przewodnicząca Grażyna Rozpędowska.

Z zachowaniem reżimu sanitarnego i przy pięknej pogodzie spędziliśmy wspólnie przemiłe popołudnie, przy Scenie Letniej w Kłodawie. Dziękujemy.