MINI PLAYBACK SHOW - EDYCJA 2019

20190429 1060892028

W miniony piątek w GOK w Wojcieszycach odbył się konkurs pn. „Mini Playback Show”, w którym biorą udział dzieci uczęszczające na zajęcia w świetlicach wiejskich z terenu gminy Kłodawa.
Z roku na rok jesteśmy światkami bardzo wysokiego poziomu młodych wykonawców, nie zazdroszcząc oczywiście jury w składzie:

Sylwia Beech - biuro prezydenta m. Gorzowa Wlkp.,
Lidia Kowalczyk - specjalista d/s marketingu Radia Plus Gorzów,
Tomasz Jan Polakiewicz - dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowogródku Pomorskim

Po burzliwej i długiej naradzie jury orzekło, iż:

I miejsce zdobywa świetlica z Wojcieszyc i porywająca Majka Jeżowska w piosence „Na raz, na dwa”,
II miejsce świetlica z Rybakowa i Eruption w piosence - "One way ticket"
III miejsce świetlica z Kłodawy i Big Cyc w kontrowersyjnej piosence „Facet to świnia” :) ,

wyróżnienia:
Malik Montana ze świetlicy z Różanek Szklarnia w piosence „Wyrosłem na blokach”,
Maryla Rodowicz ze świetlicy w Chwalęcicach z ponadczasową „Małgośką”,
Cleo ze świetlicy w Santocku z piosenką „Misie”
i uśmiechnięte Łobuzy ze świetlicy w Łośnie ze „Zbuntowanym Aniołem”

Gratulujemy wszystkim wykonawcom, oraz Paniom instruktorką za przygotowanie swoich wzrastających młodych gwiazd, wspaniałą zabawę i muzycznie spędzony czas.
Młodych wykonawców i ich występy z „Mini Playback Show” zobaczymy ponownie na „Kłodawskiej Majówce” kłodawskie błonia 18 maja 2019 r.