Ułatwienia dostępu

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH

III MISTRZOSTWA ŚWIETLIC W PETANQUE

16 maja 2014r. w parku przy ul. Dębowej w Różankach odbyły się III Mistrzostwa Świetlic w Petanque. Turniej odbył się pod czujnym okiem pana Wojtka Hańczuka grającego trenera Klubu Sportowego Petanque Słowianka.
Pierwsze mistrzostwa w petanque w Różankach odbyły się w zeszłym roku, od tamtej pory poziom rywalizacji znacznie wzrósł. Dzieci trenują w swoich świetlicach indywidualnie z paniami instruktorkami oraz z panem Wojtkiem który w miarę swoich możliwości przyjeżdża do zainteresowanych świetlic udzielając profesjonalnych wskazówek oraz cennch rad.
Nad atmosferą spotkania czuwała pani Mariola Jahołkowska która jako współorganizator zadbała o słodki poczęstnek.

Drużyny występowały w trzy osobowych składach, mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym, po rozegranym turnieju na miejscach podjumowych uplasowały się kolejno:
I miejsce świetlica w Rybakowie
II miejsce świetlica w Wojcieszycach
III miejsce świetlica w Santocku

Wszystkim drużynom zostały wręczone dyplomy oraz upominki.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie