DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK

"WYTAŃCZYLI" PUCHARY WÓJTA

-5II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Wójta Gminy Kłodawa" odbył się 19 października w Zespole Szkół w Kłodawie. Zgłoszone pary rywalizowały w poszczególnych kategoriach wiekowych i klasach sportowych. Wysoki poziom taneczny, kolorowe stroje i gra świateł, sprawiły iż turniej był bardzo atrakcyjny. Zgromadzona publiczność miała okazję do obejrzenia trzech odsłon, w których uczestnicy turnieju prezentowali swoje umiejętności. W każdym bloku sędziowie nagradzali najlepsze pary pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Kłodawa – Annę Mołodciak oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów.

Łącznie w turnieju wzięło udział blisko 90 par, z czego 26 reprezentowały gospodarzy C.T. Fan Dance z Gorzowa Wlkp..
W trakcie turnieju zaprezentowano część artystyczną przygotowaną przez przedszkole "Bajkolandia" z Kłodawy, oraz formacje taneczne z terenu gminy: JMJ, RIVERS i FREAKY działające pod egidą Gminnego Ośrodka Kultury. W części galowej, pokazowo wystąpiły również pary najwyższych klas sportowych A i B, oraz para zawodowa Michał Miniewicz i Nastazja Szypulska.

FOTORELACJA:

Gminne Centrum Kultury