Ułatwienia dostępu

DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK
previous arrow
next arrow

VICTORIA POLSKA 2013

 -21Międzyświetlicowy turniej wiedzy "Victoria Polska" 13 listopada 2013r., odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury. Konkurs składał się z kilku części: test wiedzy - 20 pytań w trzech kategoriach, wiersze Tuwima oraz zabawa w kalambury.

 

"Walka" między świetlicami była niezwykle zacięta i w czołówce zrobiło się bardzo ciasno. Trzecie miejsce rozstrzygnęło się w dogrywce pomiędzy świetlicami z Łośna i Kłodawy. Dodatkowe hasło w kalamburach szybciej odgadła Kłodawa i to właśnie ona stanęła na najniższym podium. Zdecydowanie na czele znalazły się dwie świetlice: Zdroisko, które równo punktowało we wszystkich kategoriach i Santocko, którego drużyna była najlepsza w kalamburach. Ostatecznie zwyciężyła świetlica ze Zdroiska.

Klasyfikacja:

  • I miejsce - Zdroisko
  • II miejsce - Santocko
  • III miejsce - Kłodawa
  • IV miejsce - Łośno

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze i gry edukacyjne. W imieniu Wójta Gminy Anny Mołodciak, nagrody wręczył Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Legan. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Magdalena Turska, dyr. Biblioteki Gminnej z Kłodawy oraz Joanna Grymuza, dyr. Gminnego Przedszkola z Wojcieszyc.

Niespodzianką i sporą atrakcją była wizyta polsko-holenderskiej pary podróżników. Tomek Szugździnis i Susanne Beulens w zeszłym tygodniu wrócili z blisko półrocznej wyprawy po bezdrożach Europy i Azji. Na spotkaniu zaprezentowali pokaz ok. 500 fotografii z podróży i podzielili się swoimi wrażeniami.

 

Fotorelacja:

GALERIA

 

 

 

Gminne Centrum Kultury

Image
Image
Image
Image
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie

Biuro GOK czynne:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

Księgowość:

poniedziałek, środa: 12.00 - 20.00