DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK

SPOTKANIE PRZY SAMOWARZE

Zespół Echo z Wojcieszyc 23 listopada zorganizował „I Spotkanie z Piosenką przy Samowarze". Koncert odbył się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpiły zespoły: Kłodawianki, Kaskada, Róży Kwiat, Echo oraz zaprzyjaźnione z naszą gminą Janczewianki. Wykonywany repertuar swoim klimatem nawiązywał do pieśni i znanych melodii kresów wschodnich.

Sołtys Wojcieszyc Regina Korona zadbała o część kulinarną przygotowując konkurs potraw. Jury, na którego czele stanęła Wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak, dokonało degustacji wszystkich dań i wyboru tych, które smakowały najlepiej i przypominały kuchnię rodem z Rosji, Ukrainy itp. Po koncercie, goście i występujące zespoły zostały zaproszone do świetlicy wiejskiej w Wojcieszycach, gdzie przygotowano poczęstunek i dalszą część zabawy.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie