KŁODAWSKA MAJÓWKA 2024
ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH I KLASYCZNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
Featured

ANDRZEJKOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Końcówka listopada to okres tradycyjnych "Andrzejek". Z tej okazji 27 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się bal przebierańców dla dzieci. Na zabawie zjawiły się dobre wróżki, księżniczki, kowboje, lisek, tygrysek i wiele innych bajkowych postaci. Wszyscy doskonale się bawili uczestnicząc w licznych konkursach. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb: lanie wosku, grosik szczęścia spełniający marzenia, imię przyszłej sympatii czy zawodu. Nad "dobrym losem" czuwała Wróżka Marta wraz ze swoją asystentką Księżniczką Agatą.

Uczestnicy zmierzyli się również w "bitwie tanecznej" oraz wybrano króla i królową balu. Całą zabawę poprowadził DJ MUTE.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie