LETNIA SCENA MUZYCZNA
KŁODAWSKA MAJÓWKA 2024
ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH I KLASYCZNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
Featured

KŁODAWSKA MAJÓWKA 31 MAJA 2014

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję "Kłodawskiej Majówki", która w tym roku odbędzie się 31 maja 2014r.. Od godz. 12.00 zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka najmłodszych mieszkańców gminy. Następnie na scenie zagrają i zaśpiewają doskonale wszystkim znane gminne zespoły śpiewacze oraz laureaci "Kłodawskiego Słowika". O 18.00 pojawi się pierwsza gwiazda - zespół GRUPO COSTA - muzyczno-taneczne show w klimacie latynoamerykańskim, 19.30 - loteria nagrody specjalnej wójta, a zaraz potem koncert grupy SKANER!!! Po koncercie pokaz fajerwerków a następnie zabawa taneczna z DJem oraz coverowym zespołem BezOgraniczeń.

Serdecznie zapraszamy: PLAC PRZY UL. JEZIORNEJ W KŁODAWIE - START 12.00!!!

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz budżetu państwa

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”
„Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”

Gminne Centrum Kultury