Ułatwienia dostępu

LETNIA SCENA MUZYCZNA
LETNIA SCENA MUZYCZNA
KŁODAWSKA MAJÓWKA 2024
KŁODAWSKA MAJÓWKA 2024
ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH I KLASYCZNYCH
ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH I KLASYCZNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
previous arrow
next arrow
Featured

KŁODAWSKA MAJÓWKA 31 MAJA 2014 - SKANER

 Zespół SKANER pojawił się na rynku muzycznym w 1993 roku, a Robert Sasinowski (wcześniej jeden z założycieli grupy BOYS) został liderem i wokalistą grupy. Już pierwsze nagrania: "Kino Kino", "Weronika", "Gwiezdny pył", spodobały się słuchaczom ale prawdziwy sukces, nagrody i popularność przyniosła piosenka i płyta pt. "Nadzieja". Do tego utworu powstał też pierwszy teledysk, który obejrzało miliony widzów legendarnego programu telewizji Polsat - "Disco Polo Live". Od tego czasu powstało kilkanaście niezapomnianych przebojów "Moja wolność", "American Boy", "Lato w Kołobrzegu" , "Wracaj do mego świata", "Afryka" , "Wakacyjny romans", "Wiosna”, "Żołnierz”, „Amore”. Dzięki nim i atrakcyjnym koncertom SKANER otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Najważniejsze z nich to:

Złota i Platynowa płyta za album "Pociąg do gwiazd"
Złota płyta za album "Lato w Kołobrzegu"
GRAND PRIX I Festiwalu Muzyki Disco Polo - za piosenkę "Nadzieja"
Nagroda Publiczności na Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance
Nagroda Specjalna z okazji 15-lecia pracy artystycznej - Ostróda 2009

Za większość kompozycji, teksty i stronę wokalną odpowiada Robert Sasinowski. Przez kilkanaście lat pracy w studiach nagrań i na estradzie współpracował z wieloma muzykami i DJ'ami. Obecnie na scenie występuje z grupą taneczną, która dba o odpowiednią dynamikę i choreografię koncertów, a piosenki komponuje i nagrywa we własnym studio nagrań. Efekty tej pracy mogą ocenić słuchacze na najnowszej płycie pt. "Zagraj zemną", która ukazała się nakładem firmy fonograficznej Green Star.
Robert Sasinowski był gościem wielu programów telewizyjnych: Disco Polo Live - Polsat, Rozmowy w toku - TVN, Kulisy sławy - TVN, Fakty - TVN, Big Brother - TV4, Disco Stacja ITV, Disco Polo Live - ITV, TV Białystok, POLO TV i inne. W ramach cyklu o najlepszych zespołach disco polo ukazała się książka z płytą CD podsumowująca dotychczasowe osiągnięcia artystyczne formacji SKANER. Zespół niezmiennie cieszy się dużą popularnością grając co roku wiele koncertów. Dobry kontakt z publicznością, prawdziwe przeboje i dynamiczny występ dają gwarancję dobrej zabawy.

Pozdrawiam - Robert Sasinowski

 

 


Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz budżetu państwa

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”
„Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”

Gminne Centrum Kultury

Image
Image
Image
Image
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie

Biuro GOK czynne:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

Księgowość:

poniedziałek, środa: 12.00 - 20.00