Ułatwienia dostępu

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH

BUDUJEMY RZEŹBY Z PIASKU

Dzieci i młodzież z terenu Gminy Kłodawa rozpoczęły sezon letni tradycyjnym spotkaniem na plaży w Kłodawie. Budujemy Rzeźby z Piasku to cykliczna impreza, przygotowywana przez instruktorkę i uczestników świetlicy gminnej z Kłodawy. Młodzież wzięła udział w licznych konkurencjach z tytułową budową piaskowych rzeźb na plaży na czele. W spotkaniu uczestniczyła Wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak, która wraz ze Skarbnikiem Gminy Jadwigą Majewską, by zaczarowac na wakacje dobrą pogodę, przekornie wręczyły wszystkim przeciwdeszczowe płaszcze. Konkursy związane z profilaktyką i bezpieczeństwem w trakcie letniego wypoczynku przeprowadzili dzielnicowi. Na wodzie zademonstrowano łódź do ratownictwa wodnego OSP w Różankach, a swoją pracę oficjalnie rozpoczęła nad jeziorem dwójka ratowników WOPR. Spotkanie zakończył wspólny grill przygotowany przez Radę Sołecką z Kłodawy.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie