KŁODAWSKA MAJÓWKA 2024
ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH I KLASYCZNYCH
KŁODAWSKA MAJÓWKA - WYNIK ZAPYTANIA OFERTOWEGO
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI STOISK HANDLOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ
Featured

WARSZTATY ON-LINE "ZA OKNAMI WIOSNA"

7 Ala

27 lutego kolejny raz pracowaliśmy razem w warsztatach plastycznych "on-line", tematem była wiosna, a dokładniej pierwsze jej oznak. Uczestnicy warsztatów mieli za zadanie wykonanie wiosennych oznak dowolnymi technikami plastycznymi. Niektóre z nadesłanych do nas prac były wykonane w całości własnoręcznie, a niektóre z gotowych elementów ozdobnych, połączonych ze zrobionymi samodzielnie elementami swojej dekoracji wiosennej. Wszystkie nadesłane do nas prace sprawiły, iż w GOK w Kłodawie jak nie na stałe to na pewno na bardzo długo zagościła wiosna i to nie tylko za oknami.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie