DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK

„KREATYWNA RODZINA" W KŁODAWIE

kreatywna rodzina w kodawie 20210702 1056940022

W minioną sobotę, przy Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie, odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Kreatywna Rodzina". Piknik współroganizowany był przez Starostwo Powiatowe i jak sama nazwa wskazuje skoncentrowany był na kreatywnie spędzonym, wolnym czasie. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci w postaci "dmuchańca", warsztatów plastycznych, malowanie buziek czy słodkiego poczęstunku.

Odbyły się także gry i zabawy rekreacyjno-sportowe, w których udział brały całe rodziny. Imprezie towarzyszył program artystyczny przygotowywany przez kłodawski GOK. Wśród stoisk znaleźć można było m.in. ciasta wypieczone przez KGW Kłodawianki i Szarlotki. Policja przypominała natomiast jak bezpiecznie spędzić wakacje. Piknik trwał kilka godzin i śmiało można powiedzieć, że był to bardzo kreatywny, rodzinnie spędzony czas.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie