DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK

RAJD ROWEROWY

IMG 6672
14 lipca 2021r. w ramach projektu Kłodawska Majówka na sportowo współfinansowanego z Funduszu Małych Projektów Pro Europa Viadrina, odbył się rajd rowerowy dla dzieci, młodzieży oraz rodzin z pogranicza polsko-niemieckiego. Wydarzenie rozpoczęło się prelekcją pt. „Bądź bezpieczny na rowerze”, przedstawioną przez przedstawicieli służb policji przy GCK w Kłodawie. Następnie uczestnicy wraz z instruktorami rozpoczęli rajd rowerowy w kierunku spalonej wsi Marzęcin.

Podczas przystanków omawiane były ciekawostki dotyczące miejsc mijanych po drodze. Po dotarciu do celu, instruktorzy przedstawili historię spalonej wsi Marzęcin, oprowadzili po miejscach pamięci po czym wszyscy uczestnicy udali w drogę powrotną pod GCK w Kłodawie, gdzie czekał już na nich ciepły posiłek . Po wspólnym biesiadowaniu nastąpiło podsumowanie projektu a wszystkim uczestnikom projektu zostały wręczone upominki i odblaski promocyjne.

Gminne Centrum Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie