DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK
LATO Z GOKIEM NA PLAŻY W KŁODAWIE

W minione wakacje, na kłodawskiej plaży, odbyły się dwa spotkania z Kinem Letnim oraz dwa koncerty. W połowie lipca "Na pomoście", który był jednocześnie sceną dla naszych wykonawców zagrał zespół Trupięgi. Poezja Leśmiana, okraszona autorskimi kompozycjami zespołu doskonale wpisała się w pejzaż kłodawskiej przyrody.

Dodatkowo gra świateł spotęgowała klimat stworzony przez zespół, co bardzo przypadło do gustu licznie zebranej publiczności. Podobnie sprawa się miała na sierpniowym koncercie Moniki Kowalskiej. Wokalistka w towarzystwie muzyków Marcina Nowaka (gitara) i Krzysztofa Ciesielskiego (kontrabas) wykonała recital "Różnie Jest" w trakcie którego można było usłyszeć piosenki z repertuaru Jaromira Nohavicy.
Kolejnym letnim akcentem nad kłodawskim jeziorem były projekcje filmowe, które podobnie jak koncerty, w okresie wakacyjnym odbyły się dwa razy. "Wnuki dla początkujących" to komedia opowiadająca historię trójki emerytów, którzy postanawiają na emeryturze zostać "opiekunami dzieci"... zadanie szybko jednak ich przerosło.
Sierpniowa projekcja to film "Na rauszu" - tragikomedia opowiadająca perypetie czwórki nauczycieli z gimnazjum, którzy testują metodę na polepszenie życia. Oba filmy zostały entuzjastycznie przyjęte przez "komplety publiczności".
Partnerem Lata z GOKiem na plaży w Kłodawie była restauracja Lubię Słodkie Słone, która zadbała o
Catering dla wykonawców i obsługi technicznej wakacyjnych wydarzeń nad jeziorem.

PLAŻA - KONCERT TRUPIĘGI

Plaza koncert Trupiegi 1920x750