Ułatwienia dostępu

KLUB SENIORA W RYBAKOWIE

Od  założenia Klubu Seniora w Rybakowie, prężnie i licznie udzielają się mieszkańcy powyżej 55 reku życia, w organizowanych spotkaniach integracyjnych i inicjatywach społecznych. Spędziliśmy ze sobą wiele miłych spotkań i niezapomnianych chwil. Uczestniczymy czynnie w życiu naszej małej ojczyzny, zachęcając do współpracy młodsze pokolenie. Nasza klubowa społeczność liczy ok. 40 członków, którzy spotykają się np. oglądając film na dużym ekranie, pieczeniem placków, graniem w karty w tysiąca. Klub Seniora zainicjował powstanie biblioteki w naszej świetlicy, z której chętnie korzystają wszyscy mieszkańcy. Również odbywają się ćwiczenia rehabilitacyjne dwa razy w tygodniu, z których korzystają zainteresowanie Panie. Nasz Klub Seniora współpracuje również z innymi ościennymi wioskami.

Prezes Jolanta Paszkowska

Image
Image
Image
Image
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie

Biuro GOK czynne:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

Księgowość:

poniedziałek, środa: 12.00 - 20.00