Ułatwienia dostępu

DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
DOROTA LANTON - MIŁOŚĆ W PARYŻU - 14.04.2024
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
SPEKTAKL "PINGWIN TUPTUŚ ZDOBYWA BIEGUN"
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
ZAPISY DO LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK
"FERYJNE WARSZTATY" W GOK
previous arrow
next arrow

KŁODAWSKA MAJÓWKA - ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW

Kłodawa, ul Jeziorna 8
31.05.2014r. (sobota)

AUTOBUS I
AUTOBUS II

AUTOBUS I

ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW
Wojcieszyce, Różanki, Różanki Szklarnia, Zdroisko, Rybakowo, Santoczno

Kłodawska Majówka
31.05.2014r. (sobota)

I KURS

Santoczno - 11.20 przystanek PKS
Rybakowo - 11.25 przystanek PKS
Zdroisko - 11.35 Izba Tradycji Kulturowych
Różanki - 11.45 przystanek PKS /przy remizie/
Różanki Szklarnia - 11.50 przystanek PKS w stronę Gorzowa
Wojcieszyce - 11.55 przystanek PKS
Kłodawa - 12.00 plac przy ul.Jeziornej

Zaplanowany odjazd w stronę Santoczna godz. 14.00

II KURS

Santoczno - 15.00 przystanek PKS
Rybakowo - 15.05 przystanek PKS
Zdroisko - 15.15 Izba Tradycji Kulturowych
Różanki - 15.25 przystanek PKS /przy remizie/
Różanki Szklarnia - 15.30 przystanek PKS w stronę Gorzowa
Wojcieszyce - 15.40 przystanek PKS
Kłodawa - 15.50 plac przy ul.Jeziornej

PRZYBLIŻONA GODZINA POWROTU 22.00
po koncercie zespołu SKANER i pokazie fajerwerków

UWAGA: z przyczyn organizacyjnych może wystąpić opóźnienie w przyjeździe autobusu – prosimy o wyrozumiałość i poczekanie na przyjazd autokaru.

 


AUTOBUS II

ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW
Kłodawa, Łośno, Chwalęcice, Mironice, Santocko, Lipy

Kłodawska Majówka
31 maja 2014r. /sobota/

I KURS

Lipy - 11.20 przystanek PKS
Łośno - 11.25 przystanek PKS przy kościele
Kłodawa - 11.40 plac przy ul. Jeziornej

I KURS

Mironice - 11.15 przystanek PKS
Santocko - 11.20 przystanek PKS przy remizie
Kłodawa - 11.35 plac przy ul. Jeziornej

I KURS

Chwalęcice - 11.45 przystanek PKS koło kościoła
Kłodawa - 11.55 plac przy ul. Jeziornej

Planowany odjazd autobusów ok. godz. 15.00

II KURS

Lipy - 15.30 przystanek PKS
Łośno - 15.35 przystanek PKS przy kościele
Kłodawa - 15.40 plac przy ul. Jeziornej

II KURS

Mironice - 15.30 przystanek PKS
Santocko - 15.35 przystanek PKS przy remizie
Kłodawa - 15.50 plac przy ul. Jeziornej

II KURS

Chwalęcice - 16.00 przystanek PKS koło kościoła
Kłodawa - 16.10 plac przy ul. Jeziornej

PRZYBLIŻONA GODZINA POWROTU 22.00
po koncercie zespołu SKANER i pokazie fajerwerków

 UWAGA: z przyczyn organizacyjnych może wystąpić opóźnienie w przyjeździe autobusu – prosimy o wyrozumiałość i poczekanie na przyjazd autokaru.

 

 

 


Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz budżetu państwa

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”
„Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”

Gminne Centrum Kultury

Image
Image
Image
Image
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie

Biuro GOK czynne:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

Księgowość:

poniedziałek, środa: 12.00 - 20.00